Zakupy w biegu, czyli test aplikacji okazjum.pl
Zakupy w biegu, czyli test aplikacji okazjum.pl

Zakupy w biegu, czyli test aplikacji okazjum.pl

Opublikowany

Większa część społeczeństwa prowadzi intensywny tryb życia w ciągłym biegu. Te osoby nie mają czasu na spokojne przejrzenie gazetek handlowych czy obecnych promocji oferowanych przez sklepy. Zatem jak szybko i mobilnie sprawdzić, gdzie warto w danej chwili zrobić zakupy i do jakiego sklepu najlepiej się wybrać? Ratunkiem okazuje się aplikacja okazjum.pl w nowej, ulepszonej wersji.

Prosto i przejrzyście

Od razu po uruchomieniu aplikacji (warto zaznaczyć, że wyjątkowo szybko się ładuje) naszym oczom ukazuje się przejrzyste i proste menu. Ogromnym plusem jest to, że aplikacja nie jest „zaśmiecona”, dzięki czemu korzystanie z niej nie jest denerwujące i męczące. Nie ma wyskakujących okienek zachęcających do jakichś rejestracji i zakładania niepotrzebnego konta. Nie ma także wyskakujących, upierdliwych reklam, których nie da się pozbyć, ponieważ krzyżyk z napisem „zamknij” jest doskonale zabunkrowany i poza zasięgiem wzroku użytkownika. W aplikacji znajdziemy dokładnie to czego szukamy, czyli gazetki promocyjne różnych sieci handlowych w prostych okienkach. W każdym z nich na dole znajduje się informacja ile gazetek jest obecnie dostępnych i serduszko, które po kliknięciu zmienia kolor na czerwony sygnalizując, że to właśnie ten sklep należy do naszych „ulubionych”.
apka 1.png
A jaki jest Twój ulubiony sklep?

W aplikacji mamy wybór trzech zakładek: sklepy, gazetki i ulubione. I to właśnie ta ostatnia zakładka zasługuje na chwilę uwagi. Chyba każdy ma ulubiony bądź kilka ulubionych sklepów, w których najczęściej robi zakupy. Dlatego warto skorzystać z tej opcji. Po dodaniu kilku najczęściej odwiedzanych sieci handlowych do zakładki „ulubione” otrzymujemy zdecydowanie szybszy dostęp do wybranych przez użytkownika gazetek promocyjnych i nie trzeba już wyszukiwać za każdym razem tego konkretnego sklepu. Ponadto aplikacja przesyła powiadomienia o pojawieniu się nowych gazetek, więc daje nam to gwarancję bycia na bieżąco z aktualnymi ofertami promocyjnymi.

Drobny pomocnik

Oprócz trzech podstawowych zakładek w prawym, dolnym rogu czeka na nas mały pomocnik. Dzięki niemu, oprócz samych sklepów, możemy do „ulubionych” dodać także kategorię - łącznie jest ich piętnaście. W celu przetestowania działania tej funkcji, zdecydowaliśmy się wyszukać przykładowe kosmetyki. W małym pomocniku oznaczyliśmy serduszkiem kategorię „Drogerie i Apteki” - pojawiły się wszystkie sieci, które mogły zaoferować w swoim asortymencie zakup wszelakich produktów kosmetycznych. Oczywiście po wyborze konkretnego sklepu pojawiły się aktualne gazetki. I w ten oto sposób, wśród cen promocyjnych mamy możliwość wybrania konkretnych kosmetyków oraz wybrania się na zakupy.
okazjum_facebook_cover.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij