Poznaj Nas!

Poznaj Nas!

Opublikowany

AdRetail – skuteczne wsparcie sprzedaży. Tu są Twoi klienci! Jesteśmy zespołem ekspertów nastawionym na efekty sprzedażowe. Naszym corem są serwisy Promocyjni.pl, Okazjum.pl i Promoceny.pl, które należą do Grupy Interia.pl. Współpracujemy również z wydawcami zewnętrznymi, poszerzając zasięg naszych działań. 

Po przejęciu przez Grupę Interia.pl serwisów Okazjum.pl oraz Promoceny.pl, w połączeniu z serwisem Promocyjni.pl, sieć trafia średnio do 2 mln osób miesięcznie, aktywnie poszukujących ofert w sklepach online i offline. Obsługa gazetek handlowych pozwala nam trafiać do użytkownika, gdy podejmuje decyzje zakupowe, podobnie jak reklama POS. Dzięki temu skutecznie realizujemy wiele celów swoich klientów: zwiększając ruch w sklepach stacjonarnych (ROPO), wspierając aktywności e-commerce, a także wzmacniając markę sieci handlowych.

Poznaj nasze serwisy:

Promocyjni.pl.jpgOkazjum.pl.jpgPromoceny.pl.jpg

Nasi wydawcy:

Prezentacja1.jpgalleceny_karta_a4.jpg

Udostępnij

Rok 2016 rokiem rekordów sieci reklamowej AdRetail.

O 29% w 2016 roku wzrosła liczba klientów AdRetail względem poprzednich 12 miesięcy. To jednak tylko jeden z wielu sukcesów sieci reklamowej, należącej do Grupy Interia.pl. Rok 2016 okazał się bowiem dla AdRetail prawdziwie rekordowy.