Gazetki promocyjne nie tylko dla kobiet!

Gazetki promocyjne nie tylko dla kobiet!

Obecnie aktywność mężczyzn w serwisach gazetkowych i ich wersjach mobilnych zdecydowanie wzrasta. Panowie najchętniej przeglądają przede wszystkich oferty sprzętów RTV/AGD, materiałów i narzędzi do majsterkowania. 

Z góry uznaje się, że to głównie kobiety zajmują się gospodarstwem domowym i wszelkimi zakupami. A co za tym idzie, częściej korzystają z gazetek promocyjnych, decydując gdzie i po jakiej cenie dokonają zakupów. Obecnie aktywność mężczyzn w serwisach gazetkowych i ich wersjach mobilnych zdecydowanie wzrasta. Panowie najchętniej przeglądają przede wszystkich oferty sprzętów RTV/AGD, materiałów i narzędzi do majsterkowania. Natomiast gazetki promocyjne prezentują zdecydowanie więcej produktów, które przyciągają uwagę mężczyzn.
 
ARTYKUŁY SPOŻYWCZE
 
Coraz więcej artykułów spożywczych jest dedykowane konkretnie płci męskiej. Pojawiły się m.in. jogurty, napoje, gotowe dania z oznaczeniem „For Men”. Ponadto w si eciach handlowych nie brakuje także środków higienicznych z tym samym oznaczeniem o intensywnym, męskim zapachu. Takie produkty również znajdziemy w gazetkach promocyjnych. Dzięki łatwemu dostępowi mobilnemu do gazetek promocyjnych, panowie w szybki i sprawny sposób sprawdzają bieżące promocje i decydują się na zakup promocyjnych produktów.
 
RTV/AGD
 
Najczęściej klientami sklepów z artykułami RTV/AGD są właśnie panowie, którzy mają tendencję do porównywania różnych artykułów ze sobą wraz z ich cenami, po czym wybierają lepszą ale i tańszą ofertę. Przeglądanie gazetek promocyjnych w internecie w poszukiwaniu upragnionego produktu jest zdecydowanie lepsze od chodzenia po sklepach i sprawdzaniu cen w różnych sieciach. Zwłaszcza, że panowie unikają wszelkiego wałęsania się po sklepach i na ogół dokonują zakupów online.
 
NARZĘDZIA
 
Sytuacja wygląda podobnie jak przy zakupie sprzętów RTV/AGD. Mężczyźni, poszukując narzędzi, decydują się na zakup dobrego, ale i w okazyjnej cenie, sprzętu. Tutaj także z pomocą przychodzą gazetki promocyjne, możliwość szybkiego wyszukiwania produktów, sklepów i lokalizacji. Najczęściej, podczas majsterkowania czy remontu okazuje się, że nagle czegoś brakuje i w trybie natychmiastowym trzeba nabyć konkretny produkt. W tym wypadku świetnie się sprawdza aplikacja mobilna, która nakieruje klienta na odpowiedni sklep i przedstawi aktualne promocje.
 
 

Aneta Dobrowolska

Senior Account Manager / Team Leader
AdRetail
aneta.dobrowolska@adretail.pl
572 709 027

Skuteczne wsparcie sprzedaży. Tu są Twoi klienci! Jesteśmy zespołem ekspertów nastawionym na efekty sprzedażowe. Naszym corem są serwisy Promocyjni.pl, Okazjum.pl i Promoceny.pl, które należą do Grupy Interia.pl. Współpracujemy również z wydawcami zewnętrznymi, poszerzając zasięg naszych działań.