Adretail na konferencji InternetBeta 2017

Adretail na konferencji InternetBeta 2017

Zapraszamy na prelekcję "Smart Shopper – konsument w realiach współczesnej technologii", której będzie można wysłuchać w czasie konferencji InternetBeta 2017. Konferencja odbędzie się w dniach 13-15 września w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIIZ pod Rzeszowem.

Smart Okazje i Smart Shopper
 
Celem prelekcji będzie przedstawienie sylwetki współczesnego konsumenta (określanego jako Konsument 2.0) ze szczególnym uwzględnieniem jego stosunku do nowych technologii. Okazuje się bowiem, że dotychczasowe klasyfikacje konsumentów tracą na znaczeniu – w dobie powszechnego dostępu do informacji (w tym także o ofercie sklepów i promocjach), upowszechnienia urządzeń mobilnych oraz zakupów "here and now" zmienia się bowiem schemat zachowań zakupowych. W trakcje prelekcji będzie można dowiedzieć się m.in.:

- dlaczego tradycyjna segmentacja konsumentów to dziś mit;
- jak poznawać indywidualne potrzeby konsumentów;
- jak komunikować się z klientami;
- jakie wyzwania w zakresie identyfikacji i zrozumienia klientów stoją przed marketerami.

Dane, które zostaną zaprezentowane podczas prelekcji, pochodzą z raportu „Smart Okazje”, zaprezentowanego podczas Forum IAB 2017. Prelekcję wygłosi Michał Rosiak – Od 2012 r. związany z rozwojem sieci AdRetail, w której jest odpowiedzialny za formułowanie polityki sprzedaży, realizację planu przychodowego, zarządzanie działem handlowym, rozwijanie i tworzenie produktów reklamowych oraz opiekę nad największymi klientami.
 

Michał Rosiak (kierownik sprzedaży AdRetail w Grupie Interia) prezentujący wyniki raportu "Smart Okazje - zwyczaje zakupowe Polaków" (źródło: AdRetail)
 
InternetBeta 2017
Konferencja InternetBeta co roku gromadzi specjalistów związanych z szeroko pojętymi mediami – startupowców, marketerów, agencje digitalowe, właścicieli sklepów internetowych, a także psychologów, socjologów czy przedstawicieli samorządów. Tworzy przestrzeń do dyskusji, networkingu oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniami. Podczas tegorocznej edycji będzie można uczestniczyć w prelekcjach m.in. Rahima Blaka, Macieja Budzicha czy Jakuba Cyrana. 

Konferencja odbędzie się na terenie kampusu rzeszowskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej. Bilety oraz szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej:

Kilka słów o raporcie: 


 

Kontakt
kontakt@adretail.pl

Skuteczne wsparcie sprzedaży. Tu są Twoi klienci! Jesteśmy zespołem ekspertów nastawionym na efekty sprzedażowe. Naszym corem są serwisy Promocyjni.pl, Okazjum.pl i Promoceny.pl, które należą do Grupy Interia.pl. Współpracujemy również z wydawcami zewnętrznymi, poszerzając zasięg naszych działań.